Projektowanie graficzne

Jako nowoczesna agencja brandingowa nie boimy się odważnych pomysłów. Nie zatrzymujemy się przy standardowych realizacjach. Wręcz przeciwnie – nieustannie poszukujemy nowych sposobów na promowanie naszych Klientów. Pragniemy, by profesjonalnie opracowana identyfikacja wizualna stała się dla nich drogą sukcesu. Dlatego też naszą kreatywność nieustannie przekuwamy w nowe projekty. Są to przede wszystkim niezwykle ciekawe projekty graficzne, np. opakowań na produkty czy czytelne, charakterystyczne i oryginalne logo.

www_ant_2016_icon_LOGOwww_ant_2016_icon_OPAKOWANIE

Projektowanie graficzne: Jak to działa w Studio Ant ?

Współpracę zawsze rozpoczynamy od konsultacji z Klientem. Pragniemy poznać Państwa działalność – odkryć jej niepowtarzalność i wyjątkowość oraz przekazać to jak najszerszemu gronu odbiorców. Dzięki temu możemy również trafnie zamknąć jej potencjał w oryginalnym logo, które umowżliwi dalsze, spójne wizualnie działania: wydruki, oznakowania, reklamy i inne. Tworząc takie rozwiązania zawsze kierujemy się indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów.

Decydując się na współpracę z zespołem naszych projektantów będą Państwo mogli liczyć na kompleksowe wsparcie. Przygotujemy kilka ciekawych wariantów, umożliwi to wybór tego, który najpełniej odpowie indywidualnym potrzebom.

www_ant_2016_projektowanie_graficzne_szablony-do-pobrannia

 


opakowania

Zadbaj o to, by nie tylko zawartość opakowania, ale i ono samo było dobrą reklamą Twojej działalności. Powierzając nam projektowanie opakowań możesz mieć pewność, że będą one nie tylko dopasowane do zawartości, ale również wykonane na tyle ciekawie, aby przykuwały uwagę odbiorców. Z nami oderwiesz się od przyzwyczajeń!


logo

Przygotowane przez nas logo stanie się rozpoznawalnym znakiem Twojej marki – Twoją wizualną wizytówką. Będzie czytelne, oryginalne, zapadające w pamięć oraz przyciągające uwagę. Odzwierciedli również potencjał Twojej działalności. Jeżeli więc szukasz ciekawych pomysłów, skutecznych narzędzi promocji – powierz nam projektowanie logo!

null

info
Studio Ant sp. z o.o. ::
25-018 Kielce, ul. Żytnia 24/2 (woj. świętokrzyskie) ::
tel. 535 597 331 :: e-mail: info@studioant.pl