Wydruki

Chcesz w ciekawy sposób zaprezentować ofertę swojej firmy? Podkreślić jej wyjątkowość i niepowtarzalność? A może chcesz przekazać w ręce swoich biznesowych partnerów doskonale przygotowany folder, który będzie oryginalnym podsumowaniem Twojej dotychczasowej działalności? Wydruki, które jesteśmy w stanie wykonać, to zarówno druk w niestandardowych wymiarach dostosowanych do indywidualnych oczekiwań przedstawionych przez Klienta, jak i starannie przygotowany druk cyfrowy, pozwalający nam wykonywać atrakcyjne i czytelne w swojej formie katalogi branżowe. Realizowane przez nas projekty graficzne stają się uzupełnieniem tej oferty – dzięki temu możesz liczyć na wykonanie eleganckich, unikatowych w swym wykończeniu i czytelnych folderów.

Podejmując się współpracy z naszym zespołem możesz liczyć na pełne wsparcie – także na etapie projektowania i składania folderu do druku. Dzieląc się pomysłami i doświadczeniem oraz bazując na nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie przygotować materiały promocyjne i firmowe wykonane metodą:

Wykonujemy także etykiety, hologramy oraz naklejki wycinane po dowolnym obrysie, jak również podejmujemy się niestandardowych realizacji oraz prac introligatorskich.

 

null

Druk cyfrowy (katalog Q22 w twardej oprawie).

 

null

Naklejki wycinane po obrysie, etykiety, hologramy.

 

null

Klejenie introligatorskie, papier strukturalny (Pamiętnik Floksy Heleny).

 

null

Druk offsetowy, niestandardowy format, lakier punktowy (katalog Tryton).

 

info
Studio Ant sp. z o.o. ::
25-018 Kielce, ul. Żytnia 24/2 (woj. świętokrzyskie) ::
tel. 535 597 331 :: e-mail: info@studioant.pl