Nasza natura. Nasza historia.

Dlaczego mrówka? Inspiracją stał się dla nas świat natury.
Niezwykły świat życia mrówek, ich symbolika, pracowitość.

Jak się zaczęło? W roku 2008 trzy mrówki postanowiły stworzyć nowe miejsce na mapie reklamowej regionu, w poczuciu braku miejsca przyjaznego dla realizacji nietypowych, unikalnych i niestandardowych. Dla twórców, artystów, designerów, którym nie wszystko jedno jaką gramaturę, strukturę i odcień barwy ma papier 🙂  Rozumiemy to.

przyjdź / zadzwoń / sprawdź

Co robi agencja reklamowa i co to jest branding?

W skrócie oba pojęcia zawierają projektowanie lub/oraz realizację kompleksowych jak i jednostkowych działań i kampanii reklamowych oraz promocyjnych produktów czy usług oraz marek. Branding powinien być krok wcześniej, gdyż to działania związane z tworzeniem wizerunku, identyfikacji wizualnej firmy czy marki.

W studio Ant zajmujemy się tym wszystkim, a nawet trochę poza to wykraczamy – mamy własną drukarnię! Większość agencji reklamowych czy brandingowych jest w przypadku druku pośrednikiem.
W naszej drukarni zajujemy się także tym czego inne firmy z naszej branży często się nie podejmują – drukujemy prace niestandardowe, nietypowe, używamy niespotykanych materiałów i unikatowych technik druku takich jak druk letterpress. Drukujemy na ekologicznych, niezwykłych papierach.
Jeśli chodzi o branding – pomagamy firmom zobaczyć jakie znaczenie niesie za sobą ich wizerunek oraz jakie konsekwencje niespójnej i źle dobranej identyfikacji wizualnej ponoszą na co dzień. Znajdujemy pola do poprawy i zalety do eksponowania, tak aby wykorzystać cały potencjał tego co już jest do budowy nowej, spójnej odsłony wizualnej Twojej firmy.

Zajmujemy się także dopasowaniem i produkcją gadżetów reklamowych oraz odzieży i tekstyliów firmowych, w tym także własnych, oryginalnych, autorskich produktów-gadżetów jakich nie znajdziesz nigdzie indziej!

DLACZEGO STUDIO ANT?

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY / NASZA MISJA

Do każdej realizacji podchodzimy INDYWIDUALNIE, analizujemy, dopasowujemy optymalne dla danego zadania rozwiązania.
Naszym Klientom służymy radą, doradztwem i wsparciem.
Na co dzień łączymy ponadczasowe wartości takie jak JAKOŚĆ, ESTETYKA i FUNKCJONALNOŚĆ z nowoczesnym, elastycznym i ekologicznym podejściem do dynamicznie rozwijającego się świata.
Rozumiemy też, że czasem liczy się przede wszystkim budżet, dlatego optymalnie dobieramy rozwiązanie do Twoich założeń i wymagań
Poznaj nas, zaufaj i wracaj.

JAKOŚĆ I EKOLOGIA

Używamy materiałów do druku z Certyfikatem FSC®
– certyfikatu kontroli produktów pochodzenia drzewnego.
Zawsze staramy się myśleć o środowisku, w którym wszyscy żyjemy.
Nie wytwarzamy jednorazowych „produktów śmieciowych”, wybieramy ekologiczne materiały, optymalnie zarządzamy produkcją, rozsądnie wykorzystujemy surowce.
Produkt dobrej jakości służy dłużej!

Co mówią liczby?

lat na rynku

wystawionych faktur / 2019

m2 zużytej folii /2019

wydrukowanych formatek / 2019

POZNAJMY SIĘ!
W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Zapraszamy do zapytań, wycen. 
Informujemy, że w związku z epidemią zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz składania zamówień drogą mailową.