Aktualności

#PROMOCJE #NOWOŚCI #bLOG

Blog

Nowości ze świata druku i reklamy. Ciekawostki. Porady.
#workinprogress & #backstage czyli zobacz jak wygląda nasza praca 'od kuchni’ 🙂 

Kalendarz botaniczny 2022

Kalendarz botaniczny 2022letterpressDIZAJN / IDEA / WSPÓŁPRACA Projekt kalendarza opiera się na autorskiej ilustracji przygotowanej specjalnie dla nas przez znakomitą artystkę Justynę Małczak.Ilustracja nawiązuje do naszego logo i nazwy (ikonka mrówki z logo) oraz...

czytaj dalej

Izometria w grafice

Projekt izometryczny czyli cały wszechświat zamknięty na małej przestrzeni. Izometria brzmi technicznie ale polega na rysowaniu obiektów 3D na dwóch wymiarach. Takie prace są czytelne i proste, posiadają głębię. Najczęściej jest wykorzystywany projektowaniu...

czytaj dalej

Letterpress – produkcja

Letterpress. Druk nadzwyczajny.Co to jest letterpress? Letterpress to inaczej druk typograficzny, metoda druku wypukłego – jedna z najstarszych technik drukarskich. Druk ten odbywa się z dużym udziałem pracy ręcznej, warsztatowej. Umożliwia druk na nietypowych...

czytaj dalej

PoradnikANT – spady

Dla jednych oczywiste i proste. Dla innych 'czarna magia' 😉 Odczarowujemy - krótko i na temat. Poczytaj niżej lub:Spady - co to jest?Spad drukarski jest to obszar druku, który wychodzi poza obszar docelowego formatu. Dzięki spadowi mamy gwarancję, że niezadrukowane...

czytaj dalej

cennik

UWAGA ! ! ! W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYMI ZMIANAMI CEN NINIJESZY CENNIK MA CHARAKTER PODGLĄDOWY, PRZED REALIZACJĄ PROSIMY O WERYFIKACJĘ CENY.

Cennik zawiera tylko wycinek naszej oferty. Zapytaj o interesujący produkt/usługę. Dla naszych stałych Klientów mamy rabaty, a aktualne promocje możesz sprawdzić w naszym newsletterze.

 

newsletTer

Zapisz się aby być na bieżąco z rabatami, promocjami i nowościami. Informacje otrzymasz nie częściej niż dwa razy w miesiącu. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

01. Wykorzystaj kwarANTannę!
Trudny okres dla wszystkich, małych i dużych firm ale postarajmy się myśleć pozytywnie i przyszłościowo 🙂 Jeśli prowadzisz własny biznes zastanów się jakie kroki chciałeś/aś wprowadzić na które nigdy nie było czasu? Może to dobry moment? Projekt wizytówek? Przygotowanie grafik na stronę www czy media społecznościowe? Projekt katalogu ofertowego, a może odświeżenie identyfikacji wizualnej Twojej firmy? Zgłoś się do nas i przedstaw swój budżet lub poproś o wycenę (obiecujemy, że będzie warta Twojej uwagi :)

Dla kogo?

Dla wszystkich!

Kategoria

Projektowanie graficzne
Logo
Rysunek i ilustracja

02. Promocja miesiąca
Etykiety reklamowe i naklejki – matowe, błyszczące, prostokątne i okrągłe, z laminatem lub bez, papierowe lub foliowe. Drukujemy już od 1 sztuki!
Prześlij lub zleć nam wykonanie projektu a my zajmiemy się resztą 🙂
Do końca września ceny wszystkich naklejek obniżamy o 15% z kodem rabatowym ETYKIETY15.

Dla kogo?

Dla wszystkich!

Kategoria

Druk

03. Nowość
PRZYŁBICA OCHRONNA NA TWARZ – przez wzgląd na obecną sytuację i rosnące  zainteresowanie poszerzyliśmy ofertę o przyłbice ochronne. Realizujemy zamówienia
od 5 sztuk.

Zapytaj o cenę 🙂

Dla kogo?

Dla wszystkich!

Kategoria

Akcesoria
Gadżety reklamowe

04. #student
Pokaż nam swoją legitymację studencką i zgarnij rabat na wydruki, sprawdź wybrane ceny w naszym cenniku (znajdziesz niżej).

Dla kogo?

Studenci

Kategoria

Druk

FOLLOW US

W mediach społecznościowych możesz obserwować  to jak działamy, dla kogo obecnie pracujemy. Możesz podążać z nami poprzez trendy i nowości ze świata druku i reklamy. Nie przegapisz także promocji i okazji. ZAPRASZAMY:

trendy i nowości

promocje i rabaty

aktualne realizacje

relacje z produkcji

POZNAJMY SIĘ!
W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Zapraszamy do zapytań, wycen. 
Informujemy, że w związku z epidemią zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz składania zamówień drogą mailową.