Usługi i produkty jakie możesz wycenić/zamówić/kupić

zadzwoń / napisz / przyjdź

01

Drukarnia

Niezwykle istotny do uzyskania najlepszego efektu wizualnego jest odpowiedni wybór metod druku i użytych materiałów oraz uszlachetnień. Ważne jest także to, aby wszystkie użyte do produkcji elementy (materiały, półprodukty, farby, maszyny) posiadały certyfikaty oraz spełniały normy jakościowe. Używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów europejskich producentów.
Podejmując się współpracy z naszym zespołem możesz liczyć na pełne wsparcie! Dzieląc się pomysłami i doświadczeniem wspólnie jesteśmy w stanie przygotować materiały promocyjne i firmowe wykonane metodami:
/ druku cyfrowy / offset / druk wielkoformatowy / letterpress
Małe czy duże – w druku cyfrowym i solwentowym drukujemy już od jednej sztuki 🙂 Na życzenie możemy wykonać wydruki próbne, które pokażą jak będzie wyglądała zrealizowana przez nas praca

02

Druk nadzwyczajny / letterpress

Letterpress to inaczej druk typograficzny, metoda druku wypukłego, jedna z najstarszych technik drukarskich.
Druk ten odbywa się z dużym udziałem pracy ręcznej, warsztatowej. Umożliwia druk na nietypowych podłożach takich jak chłonne papiery czerpane czy też mięsiste, pulchne i grube papiery bawełniane. Tłoczenie i druk na tego typu materiałach daje niepowtarzalny, unikatowy efekt – nieporównywalny z powszechnym obecnie drukiem cyfrowym i offsetowym.

Zastosowanie druku letterpress to między innymi:
/ prestiżowe zaproszenia / eleganckie wizytówki / karty biznesowe / metki i etykiety /

Dodatkową zaletą druku letterpress jest ekologia – do druku używa się najczęściej metalowych lub drewnianych matryc, ekologicznych farb i papierów.

03

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to ważny nośnik informacji o firmie oraz istotny element wsparcia sprzedaży, a także budowania relacji z kontrahentami, partnerami biznesowymi i kluczowymi klientami firmy. Nietuzinkowy i funkcjonalny upominek z logo będzie doskonałą formą promocji firmy!
W swojej ofercie posiadamy standardowe gadżety z tworzyw sztucznych, ale też stawiamy na ekologię i zachęcamy do zapoznania się z ofertą gadżetów wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu. Pomagamy w wyborze gadżetów dopasowanych do charakteru oraz profilu Państwa działalności.
Oferowane produkty oznakujemy dobierając najlepszą metodę, między innymi:
/ grawer / tłoczenie / tampodruk / sitodruk /

04

Odzież reklamowa

Do budowania wizerunku firmy oraz promocji doskonale posłuży odzież z indywidualnym znakowaniem. Nawet pozornie zwykły T-shirt potrafimy przekształcić w wyjątkowo skuteczne narzędzie promocyjne. Wystarczy odrobina wyobraźni, indywidualnie przygotowany projekt oraz staranna realizacja. Odzież reklamowa może być zarówno wyjątkowym upominkiem biznesowym, jak i sposobem na ujednolicenie strojów pracowników budującym spójny wizerunek firmy.
Warto więc zadbać o to, by odzież była dobrej jakości (co zapewnia wysoką trwałość w użytkowaniu) oraz by współgrała z identyfikacją wizualną firmy, była jej wizytówką.

W zależności od wielkości projektu oraz gatunku tkaniny, na którą ma zostać naniesiony nadruk dopasujemy odpowiednią technologię znakowania:
/ sitodruk / termotransfer / sublimacja / DTG / haft komputerowy

05

Reklama & Wizerunek

Przemyślane, indywidualnie dobrane formy promocji, reklamy bez wątpienia przyczynią się do zwiększenia kręgu odbiorców, dostarczenia wiedzy o oferowanych usługach czy produktach a tym samym zwiększenia sprzedaży czy obrotów firmy.

Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej i marketingowej niejednokrotnie udowodniło nam, że najskuteczniejszym narzędziem promocji bardzo często okazują się drobiazgi oraz te najprostsze (choć nie zawsze najłatwiejsze) rozwiązania. Podążamy za nowościami i trendami, tak aby dobrać dla Państwa najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania. Naszym Klientom służymy także doradztwem.

Realizujemy najczęściej:
/ reklama prasowa / reklama w social media i www / reklama outdoor & indoor / POS / branding

06

Projektowanie graficzne i skład

Chcemy poznać Twoją działalność – odkryć jej niepowtarzalność i wyjątkowość oraz przekazać to jak najszerszemu gronu odbiorców. Zawsze kierujemy się indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów, specyfiką danej działalności i docelową grupą odbiorców. Nie boimy się odważnych pomysłów i nie zatrzymujemy się przy standardowych realizacjach.

W naszych projektach zwracamy uwagę na wszystkie niezbędne atrybuty i cechy: walory estetyczne, kompozycję, ciekawe i nieszablonowe pomysły, profesjonalne przygotowanie techniczne projektu.

Uwzględnimy Twoje pomysły i wskazówki oraz posłużymy naszą radą i długoletnim doświadczeniem.
Realizowane u nas projekty przekazujemy w najwyższej jakości, przygotowane do druku, wraz z przekazaniem praw autorskich.

Z pasją przygotujemy wszystko co zmieścisz pod hasłem:
/ projektowanie graficzne / skład / logo & CI czyli identyfikacja wizualna / ilustracja / wizualizacje 2D i 3D /

07

Opakowania

Projektujemy zarówno szatę graficzną opakowania jak i wykrojniki, prototypy i makiety, zarówno dla niskonakładowych realizacji jak i do masowej produkcji. Działamy zawsze w oparciu o wymagania technologiczne oraz parametry dostosowane do danego produktu, jak i użyteczność, funkcjonalność oraz walory estetyczne projektu.

Na życzenie Klienta nasze rozwiązania i projekty wdrażamy do realizacji poprzez wszystkie etapy produkcji.

Dobieramy optymalne parametry druku i materiały oraz uszlachetnienia do potrzeb marki oraz budżetu.

08

Fotografia

Fotografia pozwala wydobyć z prezentowanych produktów, obiektów, miejsc całą magię i niepowtarzalność czy techniczną doskonałość i jakość. Pomożemy w ciekawy i nieszablonowy sposób przedstawić Twoje produkty umożliwiając ich profesjonalną prezentację w materiałach drukowanych czy internetowych.

Wykonujemy zarówno artystyczne zdjęcia kulinarne i produktowe jak i biznesowe fotografie powierzchni biurowych i obiektów, jak również zdjęcia masowe produktów w namiocie bezcieniowym.

Więcej?

Przyjdź / zobacz / porozmawiaj
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE LUB ROZMOWĘ

POZNAJMY SIĘ!
W CZYM MOŻEMY POMÓC?

Zapraszamy do zapytań, wycen. 
Informujemy, że w związku z epidemią zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz składania zamówień drogą mailową.