Profesjonalną spójnością marki może pochwalić się Bogna Skin, dla której wykonujemy eko wydruki – pocztówki, wrzutki, etykiety czy naklejki.

Piękne projekty stworzone przez Team Bogna Skin, są urzekające w swej prostocie 🙂
Dzięki zastosowaniu tej samej, spójnej brandingowo koncepcji, nie musimy widzieć logo aby wiedzieć jakiej marki wydruk trzymamy w dłoniach:) Wszystkie druki jakie wykonujemy, są ze sobą spójne i dopasowane do brandu, a to przede wszystkim dzięki połączeniu specyfiki projektu z zastosowanymi materiałami jakich użyliśmy. Ekologiczny papier, konsekwentnie używany font, zdjęcia w zawsze w tym samym, zmysłowym klimacie…

Zastosowany minimalizm daje przejrzystość i czytelność materiałom.

Projekty Bogna Skin, surowe i eleganckie zarazem, wyglądają świetnie między innymi dlatego, że drukujemy je na naszym ulubieńcu – na papierze Crush Corn 300g. Papier jest w 100% ekologiczny, gdyż wytwarzany jest przy użyciu pozostałości z surowców ekologicznych. Wykorzystane są odpady z przetwórstwa cytrusów, kiwi, kukurydzy, migdałów, oliwek, wiśni, lawendy, orzechów laskowych i kawy. Każdy odcień papieru nawiązuje do surowca zastosowanego w produkcji. Każdy kolor jest inny w dotyku – nie są tak samo gładkie.

Papier zawsze wybieramy indywidualnie, dopasowujemy go do danego projektu czy marki. Wyobraźcie sobie, że projekty Bogna Skin wydrukowaliśmy na papierze kredowym błyszczącym… I cały efekt znika;)

Nasze wydruki, zarówno wizualnie jak i ideowo (ekologia), idealnie podkreślają nowoczesny minimalizm, będący podstawowym wyznacznikiem brandingowym marki ekologicznych kosmetyków Bogna Skin.

Świat reklamy to przecież świat skojarzeń. Pamiętajmy o tym tworząc swoje materiały firmowe, ponieważ tylko przemyślane działania i spójne materiały reklamowe, opracowane w zgodzie z brandingową strategią marki są podstawą udanej akcji promocyjnej oraz pozytywnego postrzegania marki przez odbiorców.